JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 3229 osób, w tym 409 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik zaksebastian100% prawdy o wojnie irackiej
10 676  
2   5  
Sprzeczne informacje, notoryczne kłamstwa, blefy i sobowtórzy Saddama Husseina, Georga Busha oraz amerykańskich marines to już standard relacji telewizyjnych z rejonu konfliktu. Być może nawet neutralne jak do tej pory irackie kozy zyskają w celach propagandowych kilkaset sobowtórów. Ale nie czuj się oszołomiony. Joe Monster, dzięki agencji NAISPRI*, dostarczy ci pewnych informacji.
 • Nieoficjalnie mówi się, że Amerykanie specjalnie rozbijają własne helikoptery, żeby Irakijczykom nie było przykro, że tylko po ich stronie są straty. Amerykanie jednak stanowczo zaprzeczyli pogłoskom, jakoby w tych rozbitych helikopterach byli sami Irakijczycy wzięci do niewoli.

 • Amerykanie i Brytyjczycy postanowili przestać strącać swoje helikoptery - dla odmiany strącili Brytyjczykom samolot.

 • Nieoficjalne źródła podają, że żołnierze amerykańscy przebrani za Iracką ludność, udają przed kamerami radość z powodu przyjazdu amerykańskich żołnierzy.
BOK na każdym komisariacie!
11 629  
0   11  
W trosce o bezpieczeństwo obywateli naszego kraju Komenda Główna Policji wprowadza od przyszłego miesiąca system ułatwiający zgłaszanie przestępstw pod alarmowy numer 997 i ogólnie robi krok w kierunku lepszej komunikacji ze społeczeństwem. A oto, opracowana przez KG, treść powitania jakie wkrótce usłyszymy dzwoniąc pod 997:

Tu komisariat policji w ................
Witamy w automatycznym biurze zgłoszeniowym oficera dyżurnego. Proszę zwrócić uwagę na wprowadzone dla państwa udogodnienia w postaci automatycznego wyboru rodzaju zgłoszenia. Proszę również zwrócić uwagę na trud osób opracowujących menu główne, które za chwilę państwo usłyszą, ponieważ ze względu na pojawiające się często nowe i niezwykłe okoliczności musi ono być bardzo często aktualizowane . To wszystko dla państwa wygody i bezpieczeństwa!
Prosimy w systemie tonowym wybrać jedną z następujących opcji:

 • Jeżeli chcesz ponarzekać, że niczego nie robimy i żeby nam to udowodnić dzwonisz żeby zgłosić przestępstwo które sam właśnie popełniłeś,
  WCIŚNIJ 1

 • Jeżeli chcesz zapytać czy ktoś musi umrzeć zanim cokolwiek zrobimy,
  WCIŚNIJ 2

 • Jeżeli chcesz złożyć skargę na złe potraktowanie cię przez policjanta kiedy on jak co dzień starał się tylko utrzymać porządek w twojej dzielnicy,
  WCIŚNIJ 3
 • Wiosna 2003
  10 040  
  2   13  
  Wiosnę ogłaszam za rozpoczętą!

  Bezalkoholowo pozdrawia Joe Monster z redakszynem.
  Fucking for virginity czyli powrót hipisa
  11 559  
  5   12  


  A bombardowanie wąglika albo sarinu też się w to wlicza?
  Najszybsze ziemskie stworzenie powietrzne i zarazem lądowe to ja, w pokoju na piętrze, gdy mój kot na dole w salonie zaczyna rzygać.
  Małysz: po skokach w Planicy Irak?
  14 115  
  5   6  
  Puchar w zasięgu ręki. Tuż przed ostatnimi zawodami nadszedł czas postawić sobie ważne pytanie. Czy słaba forma Adama przez cały rok, aż do Lahti, po którym nastąpiła jej fenomenalna eksplozja i operacja w Iraku nie mają ze sobą nic wspólnego?

  Zastanówmy się przez chwilę. Co robił Adam podczas przerwy w skokach, kiedy zrezygnował z Lahti. Nikt dokładnie nie wie. Czy może być tak, że był szkolony wtedy i przygotowywane przez amerykańskie oddziały specjalne lub polski Grom do misji specjalnej? Czy te oddziały nie zechcą wykorzystać umiejętności naszego mistrza przy pojmaniu Saddama? Czy Adam może zostać wykorzystany jako żywy pilot pocisku Tomahawk z którego to, namierzeniu na cel mógłby odpiąć się i bezpiecznie wylądować? Czy naprawdę mamy jakieś podstawy, aby wykluczyć taką ewentualność?

  Jeśli znów bezkonkurencyjnie wygra konkurs, tym razem w Planicy, to może to oznaczać, że jego wyniki to efekt współpracy z agentami służb specjalnych.

  Oto sciśle tajne zdjęcie które udało nam się zdobyć dzięki życzliwości anonimowego pasterza kóz, który pasał je w okolicy treningu Małysza. Oto dowód:
  Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Kop
  32 115  
  8   7  
  Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób o mocnych nerwach!
  A dzisiaj...

  Definicja słowa: "kop"

  Pisze Saddam do Busha
  14 322  
  2   19  

  Nadesłał Spiker
  Szybki numerek przy ścianie
  83 466  
  6   25  
  Ku przestrodze... ;)

  OPOWIEŚĆ DZIEWCZYNY
  Postanowiliśmy zrobić to przy ścianie. Rozebrałam się i zajęłam wygodną pozycję przy ścianie.On był już rozebrany i w pełnej gotowości. Podszedł do mnie od tyłu, zrobił zamach... Nic nie poczułam....
  Czekam...
  Oglądam się za siebie....
  On cały drży z podniecenia. Super. Nie wiedziałam, że tak silnie działam na niego.
  Ale ja nic nie czuję....
  Czekam dalej...
  Znowu patrzę za siebie...
  Fryzurę ma pomiętą, cały drży....
  A ja nic, czekam ...
  Znowu patrzę na niego. Włosy stoją mu dęba. Oddech ma bardzo
  szybki, nieregularny...
  Nie wytrzymałam i mówię do niego:
  Czy gonił Cię kiedyś Batman?
  14 940  
  5   8  
  Jak miłe są wspomnienia głupich żartów z lat szkolnych czy studenckich wszyscy wiedzą. Przykładem niech będzie poniższe wspomnienie jednego z naszych czytelników. Tym, co się jeszcze uczą przypominamy, że fanatazja i pomysłowość wyniesione ze szkoły przydają się później w codziennym życiu.

  Warsztaty szkolne:
  Wszyscy uczniowie nosili sliczne fartuchy w kolorze nijakim. Najważniejsze, że materia była dosc solidna (jakies plotno). Byly dwa warianty zabawy: pierwszy polegał na wkreceniu w solidnie przymocowane do stołu imadło kawałka fartucha niczego nie podejrzewającej ofiary (pasek lub koncowka dolna fartucha). Następnie szło się z drugiej strony delikwenta i mówiło mu coś miłego w stylu "ty ch....u" albo "synu brzydkiego wielbłąda...". W każdym zdrowym uczniu natychmiast zwyciężała chęć pomszczenia zniewagi i ruszał ostro w kierunku rzucającego obelgę. Niestety pasek od fartucha pozostawał niewzruszony w imadle, lub poła fartucha oczywiście. Klient orientował się w podstępie dopiero czując opór i dźwięk rozdzieranej materii...
  Drugi wariant:
  Miał miejsce w ostatniej klasie, gdzie mieliśmy tzw. laboratorium i obowiązywały białe, lekarskie fartuszki z cienkiej materii i co ważne dla całej zabawy, fartuszki nie posiadały żadnych pasków. Tam już imadła nie występowały. Numer nazywano różnie, zapamiętałem tylko "BATMAN".
  Ogłoszenie na czasie
  17 474  
  0   21  
  Na jednej z list dyskusyjnych ukazało się ogłoszenie, które publikujemy poniżej, wydaje się nam jednak, że autor tego ogłoszenia "ściągnął" od kogoś ten tekst z drobnymi tylko przeróbkami... ;)

  "Mam 192 cm wzrostu, trenuję kulturystykę i karate.
  Na drugim końcu miasta mieszka pewien paskudny kurdupel, którego nienawidzę. Podejrzewam, że ma w domu wielki kuchenny nóż. Kazałem mu, by się rozbroił. Twierdzi, że wyrzucił ten nóż, ale ja mu nie wierzę.
  Nasłałem na niego policję. Przeszukują jego mieszkanie od kilku miesięcy i nic nie znaleźli, ale to dlatego, że facet za słabo współpracuje.
  Wprawdzie zaczął niszczyć sztućce ze srebrnej zastawy stołowej, ale to dla zmylenia inspektorów, tfu, policjantów.
  Postanowiłem pojechać do niego i na wszelki wypadek poderżnąć mu gardło. Nie powinno być z tym problemów - jestem nieporównanie większy i silniejszy. Ponadto on nie ma żadnych przyjaciół, a ja biorę ze sobą kumpla z Anglii. Też kawał chłopa i będzie uzbrojony po zęby.
  Czy ktoś chce się przyłączyć?
  Czy chcesz być obiektem pożądania?
  16 430  
  4   6  
  Lato tuż tuż a Ty patrząc w lustro widzisz pokemona? Nie załamuj się! Mamy dla Ciebie radę jak w prosty sposób, jeszcze tego lata, stać się obiektem westchnień i pożądania płci przeciwnej. Sprawa wymaga minimalnych inwestycji a gdy sprawdzisz ceny sklepowe takiego sprzętu to uznasz, że to praktycznie za darmo! Znaleźliśmy dla Ciebie kogoś, kto wykorzystał ten sprzęt w ubiegłym roku i teraz, dzięki uzyskanym efektom nie może się opędzić od wielbicielek a sprzęt jest mu już całkowicie zbędny i chce go tanio sprzedać! Sprzęt wymaga co prawda drobnego dopasowania do Twojej indywidualności (patrz opis) ale pilnik możesz zawsze pożyczyć w pobliskim warsztacie samochodowym. Nie czekaj więc, bo ktoś cię ubiegnie i to on stanie się obiektem pożądania polskich plaż 2003!

  KUP SOBIE ODMIANĘ ŻYCIA!

  Jeżeli nie potrzebujesz takiego sprzętu to mamy dla Ciebie inną, równie ciekawą ofertę:
  Sposób na ogrzewanie mieszkania
  11 951  
  6   8  
  Właściciel lokum, Alex D.B. twierdzi, że 9 kompów sprzężonych hubami, switchami, siecią 100Mb + UPSy oraz RS6000 z chodzącym SAPem R3 doskonale ogrzewają zimą mieszkanie. Tylko jest problem ze składowaniem trzech tysięcy CDRomów - w szafie przestają się mieścić. Niestety Redakcji JM nie udało się uzyskać informacji o wysokości rachunku za prąd ale sądzimy, że po jego otrzymaniu robi się naprawdę gorąco.
  Jak stracić faceta w tydzień
  25 171  
  9   7  
  Szanowna piękna niewiasto! Jeśli twój facet nudzi cię, jest głupi lub po prostu nie chce ci się z nim już być, oto mamy niecny plan na przyszły tydzień. Potem napisz lub zadzwoń do mnie - jeśli jesteś wystarczająco atrakcyjna Monster zaopiekuje się tobą...

  Poniedziałek
  - Od samego rana dzwoń do niego co godzinę i pytaj, co słychać.
  - Spotkaj się z nim wieczorem.
  - Co pięć minut pytaj, czy nie spłynął Ci tusz, co kwadrans - czy nie wyglądasz grubo.
  - Rozpaczaj nad swoimi masywnymi łydkami, wypukłym brzuszkiem i obwisłym biustem. Nie zapomnij powiedzieć, że jesteś beznadziejna i do niczego się nie nadajesz.
  - Mów do niego: "Kurczaczku" i "Misiaczku". Ewentualnie wymyśl mu inny, słodki pseudonim. Najlepiej od tych wyrazów zaczynaj każde zdanie.
  - Domagaj się, żeby on zawsze mówił do Ciebie "Bziubziuniu".

  Wtorek
  Śmierć u lekarza
  25 996  
  7   12  

  Skecz niezapomnianych Potemów o problemach ze współczesną służbą zdrowia - bardzo prawdziwy...

  Osoby:
  Lekarz - biały rycerz medycyny
  Pacjent - pan z chorobą
  Śmierć - zgon w formie kobiety

  na obchodzie

  Lekarz: - No pacjent. Jak zdrowie?

  Pacjent: - Źle.

  Lekarz: - Więcej optymizmu!

  Śmierć: (przychodzi) - Witam doktorze. Będzie zejście.

  Lekarz: - Odejdź Kostucho. Pacjent żyje!

  Śmierć: - Poczekam. Wierzę w ciebie. (siada na pacjencie i podśpiewuje wesoło marsz pogrzebowy)

  Przesłanie ze ściany męskiej toalety
  16 005  
  6   3  
  Znalezione w toalecie w biurowcu pewnej dużej, poważnej, polskiej firmy.
  Kliknij jeśli niedowidzisz ;)
  Dom i Wnętrze
  14 781  
  3   8  
  Oto autentyczny list rozgoryczonego czytelnika do ekskluzywnego miesięcznika Dom i wnętrze. Czasopismo to zajmuje się tematyką wyposażenia wnętrz - meblami, wzornictwem oraz architekturą i sztuką użytkową.

  Szanowni Państwo,
  Chciałbym się z Państwem podzielić pewnym spostrzeżeniem na temat ostatniego wydania magazynu "Dom & Wnętrze".
  Otóż przez pewien dość długi okres byłem dość wiernym czytelnikiem tego pisma, jednakże z czasem, z różnych względów zaprzestałem jego kupowania, mimo, ze stanowiło dla mnie źródło nieocenionych informacji w ramach poruszanych w nim zagadnień.
  Dziś jednak, zachęcony wkładką "100 wzorów mebli" postanowiłem wrócić do dawnych nawyków i kupiłem bieżące wydanie. Wprawdzie nie przeczytałem go jeszcze do końca, lecz już w tej chwili nasuwa mi się wniosek na temat rzeczonej wkładki.
  Otóż po pierwsze po kiego chuja ten pierdolony kawał tektury w środku pisma, po drugie dlaczego ludzi robią Państwo w chuj tudzież kulki wsuwając sprytnie te chujową wkładkę tak,
  Poradnik dla przyszłego przewodniczącego komisji przetargowej
  14 790  
  1   4  
  Poradnik, przesłany nam przez anonimowego urzędnika administracji publicznej, uwzględnia specyfikę polskiej ustawy o zamówieniach publicznych w szczególności w przypadku zakupów sprzętu komputerowego, usług IT i oprogramowania. Niniejszym poradnikiem posługiwać można się bez ograniczeń, aż do końca własnych kadencji.

  1. Wstęp
  2. Co przyszły przewodniczący wiedzieć powinien.
  3. Co przyszły przewodniczący powinien posiadać, żeby wynieść jakakolwiek
  korzyść z przewodniczenia.
  4. Co to jest specyfikacja i jak się ja pisze.
  5. Pytania i odpowiedzi na nie.
  6. Składanie ofert i ich oficjalne otwarcie.
  7. Twoje pytania i rozstrzygniecie przetargu.
  8. Protesty i ich odrzucanie. Sad Arbitrażowy.
  9. Odwołanie przetargu
  10. Podpisanie umowy
  11. Realizacja dostawy i protokół końcowego odbioru.
  12. Uwagi i zastrzeżenia.


  1. Wstęp
  Sztuka marketingu
  17 029  
  7   6  
  Szkolenia sprzedażowe to najczęściej realizowane szkolenia. A najlepsze szkolenia, to szkolenia odbywające się tam, gdzie nabyte umiejętności można od razu wykorzystać.

  Kierownik sklepu uczy młodych sprzedawców jak powinno się obsługiwać klientów. Patrzcie i uczcie się ode mnie - mówi.
  Wchodzi klientka:
  - Poproszę proszek do prania firan.
  - Proszę bardzo - odpowiada kierownik. Ale doradzam pani również kupić płyn do mycia okien. Skoro pierze pani firany może pani umyć okna.
  - Widzisz Jasiu - mówi do ucznia - tak musi pracować sprzedawca.
  - Teraz twoja kolej - mówi szef - widząc następną klientkę.
  - Poproszę podpaski
  - Proszę bardzo, ale doradzam pani również kupić płyn do mycia okien.
  - ???
  Ślepy, garbaty, Mateja i dupa na boku
  21 934  
  3   6  
  Mąż do żony:
  - Masz ochotę na szybki numerek?
  - A są jakieś inne?

  * * *

  Szef do sprzątaczki blondynki:
  - Pani Jadziu, proszę posprzątać windę.
  - Na każdym piętrze?

  * * *

  Ślepy do garbatego:
  - Co z plecakiem na wycieczkę?
  - Jak pan widzi.
  Taki sobie teścik nie dotyczący seksu ani picia
  21 153  
  7   7  
  No i powstaliśmy z martwych - tygodniową noc żywych trupów uznaję niniejszym za zakończoną!

  Na początek mamy dla was prosty test, który pozwola odprężyć się totalnie i całkowicie, tak żeby być gotowym na to, co ciekawego przyniosą najbliższe dni.

  1. Jak masz na imię?
  A. Adam
  B. Monika
  C. Stefan
  D. Witold
  E. żadne z powyższych
  F. wszystkie z powyższych
  2. Jak często oglądasz telewizję?
  A. 3-10 godzin dziennie
  B. 10-24 godzin dziennie
  C. więcej niż 24 godzin na dobę
  D. odpowiedź A. i C.
  E. odpowiedź A.
  3. Analiza SWOT obejmuje:

  Z archiwów JM


  Kącik zabijania czasu
  Login
  Najnowsze pliki z Szaffy
  Krótkie dżołki
  Najszybsze ziemskie stworzenie powietrzne i zarazem lądowe to ja, w pokoju na piętrze, gdy mój kot na dole w salonie zaczyna rzygać.
  * * *
  Za pieniądze może nie da się kupić przyjaciół, ale pomagają utrzymać kontakt z dziećmi.
  * * *
  Peszko obiecał upić się na sztywno, jeśli Polska wygra Mundial. Lub jeśli nie wygra.
  * * *
  Na górze róże, na dole fiołki. Jestem schizofrenikiem i ja też.
  * * *
  Zgubiłem sto złotych, zadzwoniłem do banku. Nie wiem, dlaczego nie chcieli ich unieważnić.
  * * *
  Zakazane strony