JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
Białe żyrafy istnieją! Rzadkie zwierzęta sfilmowane w Kenii
Jeśli całe życie myślałeś, że nie ma białych żyraf, to za chwilę to przekonanie może legnąć w gruzach. To wideo to ostatecznych dowód na to, że istnieją.
77 · 27 · 4 dni temu
Jak wygląda małżeństwo dwóch naukowców?
Darek Aksamit jest na co dzień naukowcem, ale tutaj występuje w roli stand-upera i nieźle mu poszło.
215 · 29 · 5 dni temu
Rosyjska szkoła walki - podstawowy low kick
Czwarta lekcja rosyjskiego mistrza sztuk walk. Tym razem zgłębimy tajemnicę legendarnych tajnych kopnięć.
104 · 49 · 4 dni temu
Wojownik Słońca prezentuje na konwencie "skuteczną" technikę walki
Taktyka dwóch przycisków okazuje się być skuteczna także w realu. Saboten Convent 2017. Pamiętajcie, najpierw się z ciebie śmieją...
175 · 57 · 4 dni temu
Konflikt rowerzysty z kierowcą BMW w centrum Warszawy
Ta wulgarna kłótnia to piękny przykład tego, w jakiej nienawiści do siebie żyją niektórzy rowerzyści i kierowcy samochodów.
112 · 109 · 4 dni temu
Jadąc na rowerze, trzeba uważać na progi zwalniające
Bolesny wypadek podczas Tour De Moselle. Chociaż i tak dobrze się skończyło jak na taką prędkość i możliwe skutki upadku.
96 · 64 · 4 dni temu
Astrofaza o czarnych dziurach z bardzo bliska
Czarna dziura to z definicji obszar czasoprzestrzeni, którego z uwagi na wpływ grawitacji, nic (łącznie ze światłem) nie może opuścić. Z tego filmu dowiecie o się nich dużo więcej.
153 · 49 · 5 dni temu
Jak wyjść z wody jak superbohater pokazuje Jack Black w filmiku "hell yes"
Jack Black, gdyby ktoś nie kojarzył, to ten koleś znany z zespołu Tenacious D i filmów takich jak "Przeboje i podboje" czy "Jaja w tropikach".
308 · 42 · 4 dni temu
Koniec sondy Cassini. Po 20 latach podróży spaliła się w atmosferze
Dziś należąca do NASA sonda, która przez 20 lat nauczyła nas bardzo wiele o Saturnie i jego księżycach, dokonała planowanego "samobójstwa", spalając się w atmosferze gazowego olbrzyma. Dzięki zdjęciom dostarczonym przez sondę mogliśmy się na przykład dowiedzieć, że na Tytanie (największy księżyc Saturna) są deszcze, rzeki, jeziora i morza (z ciekłego metanu). I gdzieś tam może istn(...)
249 · 80 · 3 dni temu
Ale ****ło! Solidna porcja mega wybuchów
Coś, co piromani lubią najbardziej. Kompilacja największych wybuchów, jakie udało się nakręcić kamerą, deską do prasowania i lodówką.
144 · 32 · 6 dni temu
Jak nie lądować rakietą (poradnik od SpaceX)
Ekipa SpaceX lądowanie rakietami opanowała już właściwie do perfekcji. Zanim jednak osiągnęła ona ten poziom… cóż, bywało różnie. Zespół pod wodzą Elona Muska podchodzi do tego z ogromnym dystansem. Dowód? Film opublikowany na oficjalnym kanale kosmicznego przedsiębiorstwa.
295 · 39 · 4 dni temu
Astronomiczny łeb - Mikołaj Kopernik. Historia Bez Cenzury
Wszyscy wiedzą, że Mikołaj Kopernik wielkim astronomem był. Nie wszyscy jednak wiedzą, że był także wybitnym ekonomistą i lekarzem. A to nie wszystkie dziedziny, w jakich wykazał się ten geniusz. Chcecie wiedzieć o nim więcej? To zobaczcie nowy odcinek Historii bez cenzury, w którym Wojtek Drewniak opowiada o tym genialnym człowieku.
98 · 19 · 4 dni temu
Polski Jeremy Clarkson przedstawia kilka niebanalnych funkcji corsy
Gdyby Top Gear kręcony był w Polsce, to Jarek idealnie nadawałby się na prowadzącego. Na samochodach zna się jak nikt inny.
691 · 57 · 4 dni temu
Nieudany, choć niezwykle efektowny skok Land Roverem
Raczej nie tak miał wyglądać ten skok, ale to co się wydarzyło z pewnością zostanie na długo w pamięci załogi. A jeśli pojawią się u nich problemy z pamięcią, to zawsze pozostanie im to nagranie.
151 · 39 · 5 dni temu
Gibki tancerz łazienkowy
Jak przyciśnie, to taniec podobno pomaga. W każdym razie koleś zdaje się tak myśleć i pląsając walczy ze swoim organizmem.
159 · 31 · 5 dni temu